Přihlášení/Registrace

Blog

Latest News
ORIGINÁLNÍ SVATEBNÍ ZÁBAVA – GIFFY

ORIGINÁLNÍ SVATEBNÍ ZÁBAVA – GIFFY

Představujeme vám ojedinělé a neokoukané řešení svatební zábavy. GIFFY není ledajaký fotokoutek. Díky 8 foťákům a 8 úhlům uchová vzpomínky na váš velký den ve formě unikátního živého obrázku – gifu. Nemusíte čekat dlouhé týdny na zpracování svatebních fotografií. Gify přistanou ve vaší e-mailové schránce téměř okamžitě po vyfocení. Svůj den D tak můžete sdílet i s přáteli, kteří se svatby neúčastní. A nebo rovnou s celým světem díky sdílení na sociálních sítích J Jedná se tedy o ekologickou variantu klasických fotokoutků.

Giffy je připravený se maximálně přizpůsobit stylu vaší svatby. Zvolte si sami dekoraci, která jemu i vaší svatbě bude nejvíce slušet. Skvěle splyne s atmosférou vaší svatby a stane se její dokonalou součástí. Zároveň ale svým originálním vzhledem zaručeně přitáhne pozornost a zvědavost všech vašich hostů. Jeho silnou stránkou je přirozené uvolnění zábavy. Žádné nudné situace a ostýchavé pohledy na vaší svatbě rozhodně nehrozí. Giffy pobaví všechny věkové kategorie a nikoho nenechá sedět v koutě.

Giffyho vždy doprovází dva jeho parťáci. Ti už ho perfektní znají a ví, jak se o něj postarat, aby podával ty nejlepší výkony. Rádi vám také prozradí triky
na zábavné a originální gify. A rozhodně nešetří úsměvem.

Uchovejte si vy i vaši hosté vzpomínky, ke kterým se budete rádi vracet.

Další Novinky